Turniej Piłki Siatkowej Służb Mundurowych w Kluczewsku

Turniej Piłki Siatkowej Służb Mundurowych w Kluczewsku

Data publikacji 12.02.2019

W miniony weekend w Kluczewsku odbyła się czwarta już edycja turnieju piłki siatkowej służb mundurowych. Wśród dziewięciu drużyn znalazł się także zespół policjantów z Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie.

W hali sportowej w Kluczewsku po raz kolejny odbył się turniej piłki siatkowej świętokrzyskich służb mundurowych. W siatkarskich zmaganiach brali udział  funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie, Starachowicach, Busku Zdroju, Pińczowa, Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, Państwowej Straży Pożarnej we Włoszczowie, Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Kielcach, Aresztu Śledczego w Kielcach oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kluczewsku. Patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Kluczewsko Rafał Pałka.

Po ciężkich zmaganiach i zaciętej rywalizacji ostatecznie w turnieju zwyciężyli strażacy z Państwowej Straży Pożarnej we Włoszczowie, którzy w finale pokonali policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Trzecie miejsce zajęła drużyna policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach.

Opr. MJ

Źródło: KPP we Włoszczowie

Źródło: Policja.pl