Lublin: Prośba o pomoc w identyfikacji

Lublin: Prośba o pomoc w identyfikacji

Data publikacji 12.02.2019

W kwietniu 2015 roku w przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie odnaleziono szczątki należące do mężczyzny. Na podstawie czaszki wykonano rekonstrukcje, dzięki którym wiadomo już jak wyglądała twarz mężczyzny. Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym III komisariatu pod nr tel.: (81) 535-58-00 lub 112.

7 kwietnia 2015 r. przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie ujawniono szczątki należące do mężczyzny. Podjęte dotychczas w tej sprawie czynności przez policjantów nie doprowadziły do ustalenia jego tożsamości.

                                       

Na podstawie znalezionej czaszki dokonano rekonstrukcji twarzy w Instytucie Ekspertyz Sądowych w Krakowie. Na podstawie tej rekonstrukcji wiemy, że mężczyzna był w wieku od 34 do 56-lat, miał od 166 do 170 cm wzrostu, włosy koloru ciemny blond lub siwiejące oraz widoczne na twarzy uszkodzenia – m.in. złamaną nasadę nosa.

Prowadzący sprawę policjanci z III Komisariatu Policji w Lublinie, uprzejmie proszą wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny o kontakt z dyżurnym III komisariatu pod nr tel.: (81) 535-58-00 lub 112.

K.K.

 

Źródło: Policja.pl / strazgraniczna.pl

Możesz wybrać województwo rozwijając MENU w lewym górnym rogu strony