Policyjny dozór za posiadanie marihuany

Policyjny dozór za posiadanie marihuany

Kryminalni ze Szczecinku zatrzymali kolejną osobę podejrzaną o posiadanie narkotyków. Skuteczna praca operacyjna funkcjonariuszy pozwoliła ustalić sprawcę i zabezpieczyć ponad 80 gramów marihuany. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Codzienna praca szczecineckich policjantów polega na zapewnieniu szeroko rozumianego bezpieczeństwa mieszkańcom naszego powiatu. Jednym z zadań w ich codziennej służbie jest zwalczanie przestępczości narkotykowej. Wzmożone działania szczecineckich kryminalnych pozwoliły na ustalenie kolejnego adresu mężczyzny, który w miejscu zamieszkania posiada narkotyki. Funkcjonariusze po dokładnej weryfikacji uzyskanych informacji, zatrzymali 29 – latka, który w swoim mieszkaniu posiadał ponad 80 gramów środków odurzających w postaci marihuany.

Mieszkaniec Szczecinka trafił do policyjnej izby zatrzymań i usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3. O ostatecznym wymiarze kary zadecyduje sąd.
Wczoraj (17.04.2019) mężczyzna trafił przed oblicze prokuratora, który po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór.

źródło: Policja.pl

Możesz wybrać województwo rozwijając MENU w lewym górnym rogu strony