Zaginęła Gabriela Maciak

Zaginęła Gabriela Maciak

Data publikacji 25.04.2019

Policjanci ze Zdzieszowic poszukują zaginionej Gabrieli Maciak. Kobieta po raz ostatni widziana była rano, 24 kwietnia 2019 r. w swoim domu. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu w Zdzieszowicach pod numerem telefonu 77 407 97 23 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju.

Zaginiona
Gabriela Maciak
47 lat
zam. Zdzieszowice

Gabriela Maciak 24 kwietnia o godz. 05:30 wyszła ze swojego mieszkania w Zdzieszowicach. Miała iść na dworzec kolejowy i pociągiem pojechać do Kędzierzyna-Koźla. Ubrana była wówczas w ortalionowy płaszcz do kolan w kolorze kości słoniowej, proste granatowe spodnie materiałowe, granatowe półbuty z niskim obcasem i kolorową apaszkę. Miał również grafitową torebkę naramienną średniej wielkości. Gabriela Maciak do chwili obecnej nie wróciła do domu ani nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z komisariatu w Zdzieszowicach tel. 77 407 97 23 , bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

Źródło: Policja.pl