Bydgoscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podczas Drużynowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce

Bydgoscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podczas Drużynowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce

Data publikacji 12.08.2019

Zakończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce. Przez trzy dni (9-11.08.2019) 12 drużyn rywalizowało na stadionie przy ul. Gdańskiej w Bydgoszczy. W tych dniach bydgoscy policjanci w mundurach i po cywilnemu zabezpieczali trasy dojazdowe i teren wokół stadionu, ale również dbali o bezpieczeństwo mieszkańców Bydgoszczy.

W niedzielne (11.08.2019) popołudnie na Stadionie Miejskim im. Zdzisława Krzyszkowiaka przy ul. Gdańskiej w Bydgoszczy odbyły się ostatnie zmagania lekkoatletyczne zaplanowane na bydgoskim stadionie w ramach Drużynowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce. Przez trzy dni (9-11.08.2019) nad bezpieczeństwem mieszkańców miasta, a także kibiców, którzy oglądali zmagania sportowców na stadionie, czuwali bydgoscy policjanci.

Jak zawsze przy tego typu imprezach, funkcjonariusze prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni na terenie całego miasta. Zabezpieczali trasy dojazdowe, okolice stadionu, kierowali ruchem na głównych skrzyżowaniach, dbali o bezpieczeństwo na drogach dojazdowych.

Policjanci oceniają zakończone mistrzostwa jako bardzo bezpieczne.

W zmaganiach sportowych zwyciężyła nasza reprezentacja. Brawo Polacy!!!

Autor: podkom. Lidia Kowalska

Publikacja: podkom. Lidia Kowalska

Źródło: Policja.pl