Premiera filmu profilaktycznego “HEJT” w gryfińskiej komendzie

W KOMENDZIE POWIATOWEJ POLICJI W GRYFINIE ODBYŁA SIĘ PREMIERA FILMU PROFILAKTYCZNEGO “HEJT”

Dzisiaj 2 października 2019 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Gryfinie odbyła się premiera filmu profilaktycznego “HEJT”.

Film ten zrealizowany został na podstawie scenariusza, który to zwyciężył w konkursie (była to II edycja) zorganizowanym przez KPP w Gryfinie. Konkurs skierowanym był do wszystkich placówek dydaktycznych. Zwycięską szkołą została Szkoła Podstawowa w Krzywinie, natomiast zwycięski scenariusz napisała uczennica Nikola Wojtasik, której gratulujemy. Warto zaznaczyć, iż jest to drugie zwycięstwo tej szkoły, gdyż wygrali Oni również I edycję konkursu. W premierze filmu udział wzięli: Starosta Gryfiński Wojciech Konarski, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie nadkom. Radosław Purtak, Naczelik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie asp. szt. Grzegorz Klimek, Wójt Gminy Widuchowa Anna Kusy-Kłos, a także przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie asp. Ewelina Brzezińska, reżyser filmu Przemysław Kaweński, Wiceprezes Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego Łukasz Kamiński oraz aktorzy, którzy wzięli udział w filmie, uczniowie Szkoły w Krzywinie wraz ze swoimi nauczycielami.

Nikola Wojtasik, która to napisała zwycięski scenariusz do filmu profilaktycznego “hejt”, w rozmowie po przemierze przyznała, że film bardzo jej się podobał, nic by w nim nie zmieniła, natomiast zapytana, czy w następnym roku ponownie wystartuję do konkurska odpowiedziała: “oczywiście, że tak”.

Poniżej znajduję sie link do filmu, w związku z czym serdecznie zapraszamy do obejrzenia!!

https://www.youtube.com/watch?v=NbQiDubukIE

źródło: Policja.pl