Krasnystaw: Tragiczny wypadek w m. Tuligłowy

Krasnystaw: Tragiczny wypadek w m. Tuligłowy

Data publikacji 20.01.2019

Krasnostawscy policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem na K-17. Kierujący bmw 22-latek z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze uderzając w drzewa. W wyniku odniesionych obrażeń, mężczyzna zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło przed godz. 19. W m. Tuligłowy na drodze krajowej nr 17.   Ze wstępnych ustaleń krasnostawskich policjantów wynika, że kierujący samochodem marki BMW 22-letni mężczyzna jadąc od strony Zamościa w kierunku Krasnegostawu na prostym odcinku drogi zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze uderzając w drzewa.

Postronni świadkowie, którzy najechali na wypadek, zaalarmowali służby ratunkowe. Na miejsce przyjechali strażacy oraz załoga karetki pogotowia, jednak 22-letni mieszkaniec pow. krasnostawskiego w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia.

Na miejscu wypadku przez kilka godzin pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci. Na K-17 wprowadzony został ruch wahadłowy.

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone w zakładzie medycyny sądowej celem przeprowadzeni sekcji. Okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie.

PW./AK

Źródło: Policja.pl / strazgraniczna.pl

Możesz wybrać województwo rozwijając MENU w lewym górnym rogu strony