Bezpieczna toruńska Starówka

Bezpieczna toruńska Starówka

Data publikacji 05.02.2019

Toruńscy policjanci wspólnie ze strażnikami miejskimi i przedstawicielami Urzędu Miasta spotkali się z restauratorami z terenu Starego Miasta. To kolejne już spotkanie z przedsiębiorcami dotyczące bezpieczeństwa. Wymiana doświadczeń i ustalenie zasad współpracy przyczynia się do wzrostu poczucia bezpieczeństwa, zarówno mieszkańców, jak i turystów przebywających na terenie kompleksu Staromiejskiego.

Dzisiaj (5.02.19) policjanci z toruńskiej komendy, wspólnie z przedstawicielami Urzędu Miasta i Straży Miejskiej spotkali się z restauratorami oraz właścicielami punktów z terenu Starego Miasta, gdzie serwuje się alkohol. W konsultacjach brał udział I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Toruniu mł. insp. Krzysztof Lewandowski, Zastępca Komendanta śródmiejskiego komisariatu kom. Krzysztof Dankowski i dzielnicowy z tego rejonu asp. szt. Andrzej Furgała. Tematem spotkania był wzrost poczucia bezpieczeństwa na terenie kompleksu Staromiejskiego oraz zapobieganie przestępstwom i wykroczeniom.

Taka wymiana doświadczeń i ustalenie zasad współpracy przyczynia się do wzrostu poczucia bezpieczeństwa, zarówno mieszkańców, jak i turystów przebywających na terenie kompleksu Staromiejskiego.

Autor: mł. asp. Wojciech Chrostowski

Publikacja: Kamila Ogonowska

Źródło: Policja.pl