Narkotyki w mieszkaniu grudziądzanina

Narkotyki w mieszkaniu grudziądzanina

Data publikacji 06.02.2019

Kryminalni z Grudziądza zatrzymali 24–latka, u którego w mieszkaniu znaleźli narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli do sprawy ponad 400 g amfetaminy i prawie 30 g marihuany. Podejrzany usłyszał już zarzuty, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek (4.02.19) policjanci z wydziału kryminalnego grudziądzkiej komendy na ul. Chełmińskiej zatrzymali 24–latka, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli pojemnik z białym proszkiem oraz woreczek z suszem roślinnym. Podejrzane substancje zostały zabezpieczone, a zatrzymany trafił za kraty grudziądzkiej jednostki. Jak się okazało, w plastikowym pojemniku znajdowało się ponad 400 g amfetaminy, a w woreczku prawie 30 g marihuany.

Wczoraj (5.01.19) policjanci doprowadzili 24–latka do Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór i poręczenie majątkowe. Mężczyzna będzie musiał dwa razy w tygodniu odwiedzać grudziądzkich policjantów. Za to przestępstwo narkotykowe podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. szt. Jacek Jeleniewski

Publikacja: Kamila Ogonowska

Źródło: Policja.pl