Komendant podziękował mężczyznom za bohaterską postawę

Komendant podziękował mężczyznom za bohaterską postawę

Komendant Miejski Policji mł. insp. Piotr Makuch oraz Prezydent Miasta Szczecin Piotr Krzystek podziękowali dzisiaj mężczyznom, którzy ujęli napastnika podczas seansu filmowego. Spotkanie odbyło się się w urzędzie miejskim, gdzie nagrodzono bohaterstwo oraz pogratulowano mężczyznom odwagi i zdecydowania w działaniu.

Do tragicznego zdarzenia doszło 23 grudnia 2018 roku w jednym ze szczecińskich kin. Podczas sensu filmowego jeden z mężczyzn zaatakował niebezpiecznym narzędziem dwie osoby.

Na tę zagrażającą sytuację zareagowali mieszkańcy naszego miasta i gminy Police, którzy wykazali się ogromną odwagą i determinacją ujmując sprawcę przestępstwa.

Bohaterowie swoim zachowaniem udowodnili, że posiada nie tylko wielką odwagę, ale również kierują się w życiu takimi wartościami jak poczucie odpowiedzialności oraz wrażliwości na krzywdę innych osób.

Szef szczecińskiej policji podkreślił, że zachowanie mężczyzn jest wzorem do naśladowania dla innych osób, a ten bohaterski czyn pozostanie w pamięci jako przykład bezinteresownej pomocy dla drugiego człowieka. Komendant podziękował za ponadprzeciętną czujność, refleks i ogromną odwagę. Szybka reakcja śmiałków mimo wysokiego ryzyka przyczyniła się do zatrzymania sprawcy przestępstwa.

Komendant Miejski Policji oraz Prezydent Miasta Szczecin podziękowali oraz pogratulowali uczestniczącym w spotkaniu mężczyznom wręczając upominki.

ZKS KMP

  • Komendant podziękował mężczyznom za bohaterską postawę
  • Komendant podziękował mężczyznom za bohaterską postawę
  • Komendant podziękował mężczyznom za bohaterską postawę

źródło: Policja.pl

Możesz wybrać województwo rozwijając MENU w lewym górnym rogu strony