Ostróda: Policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas targów AGRO SHOW 2019

Ostróda: Policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas targów AGRO SHOW 2019

Ostródzcy policjanci po raz kolejny dbali o bezpieczeństwo podczas targów AGRO SHOW odbywających się w tutejszej Expo Arenie. Dobra współpraca z organizatorem, zmiany w organizacji ruchu, a także zachowanie uczestników targów, to wszystko spowodowało, że impreza przebiegła w spokojnej atmosferze.

Odbywające się w ostródzkiej Expo Arenie targi rolnicze AGRO SHOW to wydarzenie, które co roku przyjeżdżają obejrzeć tysiące osób. Policjanci na długo przed rozpoczęciem imprezy przygotowują się do jej zabezpieczenia. W trakcie trwania targów do patroli mundurowych dołączają również służby kryminalne. Ostródzkim policjantom pomagają również patrole z sąsiednich powiatów. W tym roku byli to policjanci z KWP Olsztyn,  KMP Olsztyn,  KPP Działdowo i Nidzica oraz KMP Elbląg oraz policjanci z Oddziału Prewencji w Olsztynie. Wszystko po to, aby ruch na trasach dojazdowych odbywał się z jak najmniejszymi utrudnieniami, a przyjazd i uczestnictwo w wystawach było przyjemne dla wszystkich uczestników.

Tak duża liczba osób odwiedzających nasze miasto oznacza znaczne utrudnienia na drogach, dlatego na czas wydarzenia wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu. Sytuację na skrzyżowaniach monitorowali policjanci, którzy w razie potrzeby kierowali ruchem, udzielali informacji podróżnym oraz pomagali im dostać się do celu.

Mimo ogromnej liczby kierujących policjanci nie odnotowali zdarzeń drogowych w związku z trwającymi targami. Nie odnotowali również żadnych zdarzeń kryminalnych.

Dobra współpraca z organizatorem, zmiany w organizacji ruchu, a także zachowanie uczestników targów i stosowanie się do poleceń policjantów, to wszystko spowodowało, że impreza przebiegła w spokojnej atmosferze.

ak/in

  • Zabezpieczenie targów AGRO SHOW 2019
  • Zabezpieczenie targów AGRO SHOW 2019
    Zabezpieczenie targów AGRO SHOW 2019
  • Zabezpieczenie targów AGRO SHOW 2019
    Zabezpieczenie targów AGRO SHOW 2019

źródło: Policja.pl / strazgraniczna.pl