Poszukujemy zaginionego 19-letniego bielszczanina

Poszukujemy zaginionego 19-letniego bielszczanina

Data publikacji 12.02.2019

Policjanci z Bielska-Białej poszukują Sebastiana Gajer – 19-letniego bielszczanina, który po raz ostatni widziany był w dniu 11 lutego 2019 r. około 9.30 w Bielsku-Białej przy ul. Zapora. Zaginiony mężczyzna wybrał się na górską wędrówkę. Nie zabrał ze sobą jedzenia i picia. Może potrzebować pomocy lekarskiej. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu prosimy kierować do bielskiej policji – tel. stacjonarny 33 8121255, nr alarmowy 112.

Z informacji wynika, iż ojciec zaginionego odwiózł go wczoraj około 9.30 w rejon bielskiej Wapienicy i pozostawił na końcowym przystanku linii autobusowej nr 16 przy ul. Zapora. 19-latek wybrał się na górską wędrówkę. Nie zabrał ze sobą jedzenia i picia. Po raz ostatni zaginiony kontaktował się telefonicznie z ojcem pomiędzy godz. 11.00 a 12.00. Twierdził, że zszedł ze szlaku i zabłądził w okolicach Błatniej od strony Wapienicy (szczytu Palenicy).

Rysopis zaginionego – wiek z wyglądu 18 lat, wzrost 174 cm, sylwetka średnia, włosy krótkie, ciemne, proste, na twarzy zarost.

W chwili zaginięcia ubrany w czarny polar z białym napisem na lewej piersi „Fjord Nansen”, czarne spodnie dresowe “Nike” i czarną czapkę, czerwone buty sportowe z szarą podeszwą marki „Nike”. Ma przy sobie zielony plecak z motywem moro.

Zaginionego mężczyzny poszukują policjanci, ratownicy GOPR, pracownicy Nadleśnictwa Bielsko oraz rodzina.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do oficera dyżurnego bielskiej Policji – nr alarmowe 112, tel. stacjonarny 33 8121255.

Źródło: Policja.pl /strazgraniczna.pl