POLICJA VS TOKSYCZNA MATKA POLKA, SKIERNIEWICE

REAKCJA SKIERNIEWICKIEJ POLICJI NA ZNĘCANIE SIĘ MATKI NAD DZIECKIEM. ROZMOWA Z OFICEREM DYŻURNYM W DNIU PROTESTU PRZECIWKO STOSOWANIU PRZEMOCY WOBEC MOJEGO DZIECKA. LINK DO FILMU – https://youtu.be/RUtCK-y-8yg

POLICJA, PROKURATOR, RZECZNIK PRAW DZIECKA, SĄD – KTO PODSKOCZY MATCE..?? BEZRADNA POLICJA WOBEC ZEMSTY MATKI więcej – http://prawaojca.blogspot.com
Aneta G. od 9 MIESIĘCY !! dopuszcza się łamania wszelkich praw moich jako ojca i rodzica jak też i dziecka izolując całkowicie moją córeczkę przede mną i moją rodziną nie udzielając mi żadnych informacji na temat mojego dziecka. Stosuje przemoc emocjonalną wobec dziecka realizuje się jedynie dla samej przyjemności zemsty posługując się dzieckiem jako narzędziem.. Wszystko się dzieje na zasadzie – i co mi zrobisz?? Jej jedynym immunitetem jest akt urodzenia dziecka, którym jako tzw. matka macha przed każdą instytucją, która niby miała być powołana do ochrony praw dziecka.. Prokuratura, Rzecznik Praw Dziecka, Policja, Rzecznik Praw Obywatelskich, MOPR i Sądy rozkładają ręce.. ponieważ nie dobro dziecka jest najważniejsze ale dobro majestatu i wartości bezwzględnej jaką jest najjaśniejsza matka polka..
W Polsce jest taka patologia prawna, że tylko 4 procent ojców ma dzieci przy sobie, ponieważ sądy są do granic zwyczajnie sfeminizowane.. Kodeks rodzinny pochodzi z lat 60 czyli świetności i kariery towarzysza gomułki.. Prawo do opieki, wychowania i kontaktów wg. Konstytucji ma każde z obojga rodziców w myśl równouprawnienia.. natomiast sądy na podstawie patologicznego art. 107 lub 58 krio z automatu ograniczają władzę rodzicielską OJCA, ponieważ MAMUSIA NIE ŻYCZY SOBIE POROZUMIENIA Z TATUSIEM.. i sprawa w sądzie przeciw ojcu rutynowo zostaje zwieńczona całkowitym wyeliminowaniem ojca z życia dziecka i wymianą numerów telefonów z komornikiem przez mamusię, która na koniec przybija piątkę sędzi wychodząc z sali rozpraw.. Na szczęście senat już zrobił nowelizację niektórych artykułów z ustawy, jeszcze tylko sejm przegłosuje i może częściowo skończy się okupacja dzieci przez mamusie na rzecz okupu przelewanego przez ojców co miesiąc pod rygorem pozbawienia wolności.. Niestety nadal pozostanie art. 26 kc co jest również orężem dla tzw matek tworzących z pozwów biznesplany wyłącznie dla wyłudzenia alimentów..

WIĘCEJ NA – http://prawaojca.blogspot.com
Facebook – https://www.facebook.com/altmedprawaojca
Wszystkie filmy – https://www.youtube.com/user/RanetPl/videos

Zgłoś nadużycie

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
naiwny Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
naiwny
Gość
naiwny

Ciekawe jakby sytuacja była odwrócona, to też policja by nic nie zrobiła, by odebrać dziecko ojcu i przekazać mamusi? Tata może wziąć dziecko na spacer i pojechać gdzie chce np. do dziadków i potem nie oddać mamusi dziecka na jej żądanie, tak to rozumie po wypowiedzi policji i speców od prawa. Może się mylę i tata ma z marszu mniejsze prawa do dziecka a w zamian większy obowiązek alimentacyjny, pisząc to widzę w tym jakaś głupotę prawną, to niemożliwe aby prawo było tak głupie!!!

Policjant vs sebixy

Wrocławska „młodzież” vs Policja